Wyjątkowa sesja zdjęciowa

Mała księżniczka odziana w cudną różową sukieneczkę z tiulowym wykończeniem i opaską na głowie imitującą diadem – chyba każda dziewczynka pragnęła chociaż raz wcielić się w rolę wielkiej damy, którą zachwycają się wszyscy przybyli „podwładni”.

Postać małej księżniczki jest tak mocno zakorzeniona w kulturze jak chociażby postać żołnierza, strażaka czy policjanta.

Posługiwanie się stereotypami nie jest być może wskazane we wszystkich sytuacjach, niemniej małe dzieci nie odczuwają tego w ten sposób.

Wręcz przeciwnie – wielu przypadkach dają im mnóstwo szczerej radości. Stylizowane zdjęcia, mimo że dość przerysowane, na pewno wywołają uśmiech na twarzy zarówno rodziców, jak i dorosłych dzieci, kiedy po latach spotkają się w domu rodzinnym i zechcą powspominać stare czasy.

galeria

Jak przeprowadzić sesję?

Stworzenie uroczej scenerii, w której dziecko będzie czuło się komfortowo, nie jest zadaniem najprostszym.

Nie wszystkie dzieci czują się dobrze w stylizowanych kreacjach, które mogą krępować ruchy i nie są ubraniami codziennymi.

Rodzice muszą zatem wziąć pod uwagę, że nie wszystkie dziewczynki będą zadowolone, uczestnicząc w sesji dla księżniczek.

Sprawą podstawową jest znalezienie scenerii, w której dziecko czuje się dobrze i nikogo nie udaje. Dla niektórych będzie to pusty pokój z jednym akcesorium, za którym malec wprost przepada, dla innych – piękne i zdobne wnętrze oraz uroczysty strój z licznymi falbankami i sztuczną biżuterią.

Wsłuchamy się w potrzeby malucha i weźmiemy pod uwagę wszystkie sugestie rodziców. Dzięki wielotorowej współpracy wykonamy zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką i na stałe zagoszczą w rodzinnym albumie.
Sesja w stylu małej księżniczki może zachwycać swoją urodą i klasą.

Każde dziecko prezentuje się pięknie w miniaturowej wersji ubrań dla dorosłych – oczywiście, o ile dobrze się w nich czuje. Zdarza się bowiem, że dziecko wprost pokazuje, ze taka sytuacja nie jest dla niego komfortowa.

Aby sesja wyszła obłędnie, a zdjęcia stały się żywym dowodem pięknego dzieciństwa, nie możemy naciskać modela albo modelki na robienie czegoś, do czego nie jest przekonana.

Sesja z dzieckiem jest bardzo wymagająca, a zarazem daje wiele satysfakcji, ponieważ zrobienie dobrego zdjęcia wymaga doskonałej współpracy na linii model – fotograf oraz zrozumienia potrzeb dziecka.

Jeżeli i ty chciałbyś przeprowadzić sesję tematyczną, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy, że nasze zdjęcia przypadną ci do gustu i na pewno będziesz zadowolony z końcowego efektu.