Wyjątkowa sesja fotograficzna

Koszula  w kratę jest symbolem męskości i wielu kobietom kojarzy się z dzikim i nieokiełznanym drwalem z kanadyjskich lasów.

Od pewnego czasu w Polsce, jak i na świecie, panuje moda na mężczyzn, którzy są twardzi, silni i zdolni do poświęceń.

Lumberseksualizm to trend, który ma swoje korzenie w dalekiej przeszłości i od niedawna przeżywa renesans. Wielu panów, zauroczonych możliwością wejścia w rolę prawdziwego drwala, chętnie zgadza się na przeprowadzenie sesji w tym klimacie.

Koszula w kratę to odzież, która pasuje niemal każdemu. Kraciaste wzory są uniwersalne i sprawdzą się na wiele okazji – także formalnych.

Nic zatem dziwnego, że wielu panów decyduje się na sesje zdjęciowe z „kratą” jako motywem przewodnim.

galeria

Jak zorganizować sesję?

Koszula w kratę jest o tyle ciekawym akcesorium, że może być zestawiana właściwie z dowolną scenerią.

Jeżeli zechcemy przeprowadzić sesję na łonie natury, możemy być pewni, że krata doskonale wypadnie na tle lasów czy traw.

Jeżeli wybierzemy bardziej hardcorowe klimaty, również możemy mieć pewność, że zdjęcia będą harmonijne i spójne.

Mężczyźni, wybierający takie zestawienie, są postrzegani jako męscy, silni i pracowici. Nie od dziś wiadomo, że strój oddaje naszą osobowość, dlatego znane jest powiedzenie, że „jak cię widzą, tak cię piszą”.

Widząc mężczyznę w garniturze, natychmiast przychodzi nam na myśl bankier, ekonomista, prawnik bądź ktoś piastujący równie wysokie stanowisko.

Panowie w przylegających spodniach rurkach, z kolorowymi akcentami, często są traktowani jako osoby zniewieściałe bądź bardzo młode.

Strój pozwala nam wyrazić swój charakter, dlatego nic dziwnego, że wiele osób tak chętnie dobiera koszulę w kratę jako podstawową garderobę na sesję zdjęciową.

Oczywiście, dobór strojów i kolorów może być celowy i zupełnie niezgodny z naszymi preferencjami – wszystko po to, aby pokazać, że bez względu na otoczenie i garderobę, jesteśmy w stanie obronić własny charakter i pokazać, że to nie strój świadczy o człowieku.

Zdjęcia czarno-białe czy kolorowe?

Koszula w kratę doskonale sprawdza się w sesjach czarno-białych, tworząc wyrazisty kontrast.

Można ją nosić na wiele sposobów, np. rozpiętą, narzuconą na t-shirt albo całkowicie rozpiętą, podkreślającą walory męskości.

To jaką stylizację wybierzemy, zależy w dużej mierze od naszego charakteru i temperamentu. Istotną zaletą koszuli, bez względu na wzór, jest możliwość noszenia jej na wiele sposobów.

Żaden inny element garderoby nie jest tak uniwersalny i nie pozwala tworzyć tylu kombinacji.