Profesjonalna, wyjątkowa sesja fotograficzna.

Balonowe sesje są hitem ostatnich lat nie tylko w Warszawie.

Balony to akcesoria, które kojarzą się zazwyczaj z wiekiem dziecięcym.

Nic bardziej mylnego!

Trudno sobie wyobrazić sobie, że tak tanie i  niepozorne gadżety mogą wyglądać rewelacyjnie na zdjęciach i sprawiać, że fotografie od razu nabierają niesamowitego charakteru i po prostu przyciągają uwagę odbiorców.

Balony mają wiele zalet.

Po pierwsze są łatwo dostępne – kupując większe ilości, nie wydamy więcej niż kilkadziesiąt groszy za sztukę.

galeria

Po wtóre, łatwo je nadmuchać (przy pomocy pompki) i przez długi czas utrzymują swój wygląd.

Po trzecie, występują w różnych kolorach i kształtach – od standardowych „piłek”, po baloniki w kształcie serca, aż po podłużne balony, z których można stworzyć dowolny kształt.

Nie wszystkie balony są również jednolite, coraz częściej możemy bowiem spotkać modele w ciapki, łatki czy paski.

Słowem – dostaniemy dokładnie to, czego oczekujemy. Chyba żadne inne akcesorium nie daje tyle radości i możliwości zaaranżowania wymarzonej scenografii co zwykły balon.

Baloniki, baloniki…

Baloniki prezentują się fenomenalnie na zdjęciach. O ile pojedyncze sztuki nie robią wielkiego wrażenia, o tyle kilkadziesiąt balonów w intensywnych kolorach mogą zwalić z nóg.

Nasycone i piękne kolory same w sobie upiększają zdjęcie, ale w zestawieniu z modelem lub modelką, ubranymi w zwykłe, proste i jasne ubrania, tworzą zupełnie niesamowitą scenografię.

Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się sesje ślubne z balonami – para młoda może dowolnie komponować zestawienia kolorystyczne, a nawet zamawiać specjalne balony z nadrukami, które jeszcze bardziej personalizują zdjęcia.

Sprawą godną uwagi jest jeszcze kwestia ceny.

Balony to bardzo tanie gadżety, dlatego można pozwolić sobie na więcej kombinacji i stworzenie sesji zdjęciowej, która będzie bardzo zróżnicowana i dostosowana do preferencji zleceniodawcy.

Nieograniczone możliwości doboru koloru oraz kształtu dają duże pole do popisu i pozwalają stworzyć niezwykle ciekawą i spójną scenografię.

Jak przeprowadzić sesję?

Sesja z balonami nie jest tak prosta jak mogłoby się wydawać.

Sprawą zupełnie kluczową jest taki dobór akcesoriów i tak umiejętne wkomponowanie ich w zdjęcie, aby nie przytłaczały modeli.

Balony same w sobie są piękne, ale stanowią jedynie tło fotografii, dlatego należy je odpowiednio ujarzmić. Nie jest to sprawą łatwą, gdyż na otwartej przestrzeni działają siły przyrody i uchwycenie idealnego momentu może być nieco trudniejsze.

Przy odrobinie dobrej woli pozostaje to jednak w zasięgu rąk fotografa.